מארגנים

הכירו את המארגנים המשקיענים שלנו השנה:

ניב בר-לוי

חי בקנדה, אבא לשלוש ילדות מקסימות.
מפתח וורדפרס כ 8 שנים, מפתח פלאגאינים ותורם לפיתוח ה core.
בעלים של חברה עולמית לבניית אתרים וחנויות אלקטרוניות, ושותף בחברה נוספת שתושק בקרוב.
בזמנו הפנוי מתחזק את קבוצת ״וורדפרס למתקדמים״ בפייסבוק.

מרים שוואב

מרים ייסדה ומנהלת את חברת illuminea שמתמחה בעיצוב ובניית אתרי וורדפרס זה 8 שנים. היא גם המארגנת של כנס וורדקמפ ירושלים במשך 3 שנים, ומרצה בארץ ובעולם על נושא וורדפרס, כולל בכנס SMX Israel, וורדקמפ ירושלים, וורדקמפ אירופה,WordSesh, וWP Think Tank.

ניר רוזנבוים

מומחה בהקמת אתרי פרימיום במערכת וורדפרס. יועץ בתחום מערכות מידע ומאפיין מערכות לחברות בארץ ובחו"ל. בעל ניסיון עשיר של מעל 13 שנים בפיתוח תוכנה, ניהול פרויקטים, אפיון ופיתוח מערכות תוכנה מורכבות מבוססות אינטרנט.

אטי הדר

אטי מקימה אתרים מדהימים בוורדפרס.

רון הנטמן

כבר לא זוכר את החיים בלי וורדפרס.

רמי יושובייב

אחראי על אתר וורדפרס בעברית, על תרגום ושחרור גרסאות וורדפרס בעברית. מפתח ליבה בכל גרסה, החל מגרסה 2.8, ומפתח מוביל בגרסה 4.4 (אחד מתוך 34 אנשים בעולם כולו, מבין מאות תורמים). מספק שירותי פיתוח אתרים, פיתוח תוספי וורדפרס לחברות סטרטאפ ומפתח כלים עבור מפתחי וורדפרס – GenerateWP.com.

מאור חזן

הפעם הראשונה שנחשף לוורדפרס הייתה בשנת 2006 (כשוורדפרס עוד הייתה בגירסה 2). מאור מוקיר תודה על כך ע"י תרומה לקהילת וורדפרס, משתתף בקבוצות תמיכה, תורם ל-Codex ומפתח פלאגינים לשימוש הכלל. כמו כן הוא כותב על וורדפרס בבלוג האישי ותורם לפיתוח הליבה של וורדפרס. בימים אלו שוקד על GenerateWP — שירות קהילתי שמציע מחוללי קוד שמסייעים בזירוז וייעול הפיתוח לוורדפרס.

עומר לוי

יזם, איש קוד ועיצוב, מנהל פרוייקטים וחובב וורדפרס משנת 2007. חבר בתוצרת, שותף ב- RedFox Interactive ו- Balooki, בוגר יחידת האינטרנט של דובר צה״ל, מתנדב בסדנא לידע ציבורי, חובב בירה ואוכל.